Súkromné gymnázium, Vysokoškolákov 13, 010 08 Žilina

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Galéria úspechov

Žiaci
Školský rok 2015/2016

M. Cagáňová, Z. Kalmár, F. Matoška, B. Jurkovičová, Kim Mok Jin - 2. miesto - Generácia Euro
Terézia Torousová - 3. miesto na krajskom kole Geografickej olympiády

Paulína Krošláková - 1. miesto v celoslovenskej súťaži o najlepšiu esej

Martin Vároš - 4. miesto v krajskom kole olympiády z nemeckého jazyka
Magdaléna Rúžičková - 2. miesto na krajskom kole olympiády v španielskom jazyku

Michaela Kušnieriková - 3. miesto na krajskom kole olympiády v španielskom jazyku

Laura Benková - majsterka Slovenskej republiky v plávaní za rok 2015

Miroslav Gašpárek - Pamätný list Okresného úradu Žilina
, Pamätný list sv. Gorazda
Laura Benková - Pamätný list Okresného úradu Žilina

Paulína Krošláková - 1. miesto v celoslovenskej literárnej súťaži

Barbora Opálená - 2. miesto v celoslovenskej literárnej súťaži

Laura Benková - 1. miesto v Plávaní nádeje


Školský rok 2014/2015

Laura Benková - účasť na Školských majstrovstvách sveta v plávaní v Poľsku
Adam Bagin -  2. miesto v súťaži dramatických textov autorov do 18 rokov "Dramaticky mladí 2015"

Miroslav Gašpárek - 1. miesto v celoslovenskom kole astronomickej olympiády
Filip Priečinský – 4. miesto v kategórii „najlepší hráč Horného Považia“ – šachový turnaj o cenu riaditeľa Úradu ŽSK

Patrick Andreoli - 15. miesto v 1. ročníku celoslovenskej súťaže v matematike Pangea
Nikola Chovancová, Patrícia Štrbová a Martin Vyparina - účasť na konferencii "Your Europe, Your Say"

Miroslav Gašpárek - 3. miesto v celoštátnom kole turnaja mladých fyzikov

Miroslav Gašpárek - 4. miesto v celoštátnom kole fyzikálnej olympiády (postup na International Physics Olympiad)

Miroslav Gašpárek - 2. miesto v krajskom kole fyzikálnej olympiády, postup do celoštátneho kola

Miroslav Gašpárek - 2. miesto v regionálnom kole Hviezdoslavovho Kubína

Marek Brudňák - 6. miesto na majstrovstvách SR v lyžovaní - slalom

Miroslav Gašpárek - 2. miesto v krajskom kole turnaja mladých fyzikov
, postup do celoštátneho kola
Michaela Kušnieriková - 3. miesto v krajskom kole olympiády v španielskom jazyku (kategória B)
Laura Benková - majsterka SR v plávaní vo viacerých kategóriách

Filip Priečinský - 3. miesto na majstrovstvách okresu Žilina základných škôl v šachu

Alžbeta Houbová - 1. miesto v súťaži Hlava-päta
Richard Uškovitš - 3. miesto v súťaži Hlava-päta
Laura Benková - 1. miesto v Plávaní nádeje 2014


Predchádzajúce školské roky

Denis Cáder - Modelový európsky palament, krajské kolo olympiády ľudských práv
Veronika Poniščjaková
- 2. miesto v krajskom kole olympiády španielskeho jazyka
Silvia Weizettelová
- Medzinárodná oympiáda v geografii
Simona Ragimová
- Olympiáda vo francúzskom jazyku - krajské kolo
Maroš Matis
- 1. miesto v krajskom kole geografickej olympiády
Veronika Hrdináková
- 1. miesto v krajskom kole, 2. miesto v celoštátnom kole olympiády španielskeho jazyka
Barbora Králiková
- 3. miesto v krajskom kole stredoškolskej odbornej činnosti
Martin Bega
- 1. miesto v okresnom kole, 4. miesto v krajskom kole stredoškolskej odbornej činnosti zo španielskeho jazyka
Simona Ragimová
- 2. miesto v krajskom kole olympiády francúzskeho jazyka
Michaela Janošková
- 3. miesto v krajskom kole olympiády španielskeho jazyka
Linda Tamášiová
- 1. miesto v okresnom kole, 4. miesto v krajskom kole stredoškolskej odbornej činnosti zo španielskeho jazyka
Matej Šimalčík
- 2. miesto v krajskom kole olympiády španielskeho jazyka
Kristiána Fábiková
- 2. miesto v obvodnom kole olympiády nemeckého jazyka
Henrieta Hrnčiariková
- 3. miesto v krajskom kole olympiády v slovenskom jazyku
Katarína Dandárová
- 3. miesto v krajskom kole dejepisnej olympiády
Denis Cáder
- 13. miesto - Olympiáda ľudských práv - celoslovenské kolo - esej "Holokaust – pripomínať či zabudnúť?"
Alexandra Šarinová
- 2. miesto v krajskom kole a 1. miesto v celoštátnom kole Olympiády ľudských práv
Nikola Tamášiová
- 1. miesto v okresnom kole a 4. miesto v krajskom kole stredoškolskej odbornej činnosti zo španielskeho jazyka
Jakub Masác
- 3. miesto v krajskom kole geografickej olympiády
Jakub Stehlík
- 1. miesto v krajskej olympiáde a 3. miesto v celoštátnej olympiáde v anglickom jazyku
Samuel Milučký
- krajské kolo olympiády v geografii - súťažná práca
Michal Goffa - 4. miesto v súťaži esejí
Renáta Kuricová
- 6.miesto - najlepší športovci mesta Žilina za rok 2009
Alexandra Ferencová
- vicemajsterka sl. extraligy vo floorballe, 1. miesto na tenisovom turnaji
Martin Fulmek
- Reprezentant v TOP 4 v breakdance Fearless
František Zicho
- Majster SR v jude
Lukáš Mlynár
- MS SR vo volejbale - 3. miesto, súťaž v beach volejbale - 3. miesto
Ingrid Vojčináková
- účasť a víťazstvá na celoslovenských tenisových turnajoch
Alexandra Stanová
- účasť a víťazstvá na celoslovenských tenisových turnajoch
Zoriana Schneidhofer
- Súťaž v tanci "Echo dance cup" - 2. miesto
Matej Balažia
- Majster regiónu v tenise
Barbora Bálintová
- 2. miesto na MS a 3. miesto na ME – street dance
Denis Barčík
- 2. miesto a 3. miesto v celoslovenskom turnaji v basketbale
Vladimíra Gašperáková
- 3. miesto v celoslovenskej súťaži Bojnícka perla - spev
Juraj Hulla
- 3. miesto v regionálnom turnaji v tenise
Samuel Milučký
- 3. miesto v regionálnom turnaji v tenise
Miroslav Gašpárek
- štátna a medzinárodná astronomická olympiáda, štátna fyzikálna olympiáda
Kamil Adamčík
- 3. miesto v súťaži anglickej poézie a prózy
Peter Židek
- 1. miesto v celoslovenskej súťaži v stavaní domina – Domino day
Samuel Milučký
- cena rektora BISLA v celoslovenskej súťaži stredoškolských esejí
Adam Haviar
- 1. miesto v Behu olympijského dňa
Alžbeta Houbová
- 1. miesto v Behu Olympijského dňa
Jakub Stehlík
- 2. miesto v ekonomicko-manažérskej olympiáde - UTB Zlín

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky